10minuta lajme shqip blue1
Ermira Ponari - Nuk e di pse jetoj

08 Mar 2014

Ermira Ponari - Nuk e di pse jetoj (Official VideoHD) 2014, Music and Lyrics: Skender Dozhlani, Orcestrimi: Ruxhdi Sadiku, Video: Besir Arsllani & Afrim Ramadani, Publishing: FrameProductione, Posted in YouTube Channel: FrameProduction2013

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android