10minuta lajme shqip blue1
Shkurte Gashi - Godet shpirti

09 Mar 2014
Muzik shqip - Shkurte Gashi - Godet shpirti

Shkurte Gashi - Godet shpirti (Officiel Music and Video 2014 ), Music and Lyrics: Flori Mumajesi, Hari and Make up: Sallon Njomza, Styling: Vjollca Llapashtica, Production: EMF creative, Posted in YouTube Channel: Shkurte Gashi.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android