10minuta lajme shqip blue1
Capital T feat. 2po2 & Lyrical Son - Facedown

25 Mar 2014
Muzik shqip Capital T feat. 2po2 & Lyrical Son - Facedown

Capital T feat. 2po2 & Lyrical Son – Facedown (Official Video), Music and Lyrics: No info, Video Production by MAX Production, Publisher: ONAIR, All Rights Reserved by Authentic Entertainment 2014, Posted in YouTube Channel: Capital T, Cooperation with 2po2 & Lyrical Son.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android