10minuta lajme shqip blue1
Babastars - Hight 2

05 Apr 2014
Muzik shqip Babastars - Hight 2

BABASTARS - HIGH 2 (Official Video), Teksti është realizuar nga: BABASTARS, regjia është realizuar nga Zapp dhe Chriss, kurse Video Klipi është realizuar nga: Urban Graphics, Postuar në kanalin e youtubes: BABASTARSchannel.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android