10minuta lajme shqip blue1
Leonora Jakupi - Vajza e kojshise

07 Apr 2014
Muzik shqip Leonora Jakupi - Vajza e kojshise

Leonora Jakupi - Vajza e kojshise, Muzika është realizuar nga: Armend Rexhepagiqi, Teksti nga: Aida Baraku, kurse Video Klipi nga: MAX Production, Postuar në kanalin e youtubes nga: Leonora Jakupi.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android