10minuta lajme shqip blue1




Taste2 & Labinot Sponca - BadihavG

07 Apr 2014
Muzik shqip Taste2 & Labinot Sponca - BadihavG

Taste2 & Labinot Sponca - BadihavG, Muzika është realizuar nga: Labinot Sponca, Teksti nga: Milot Hoxha\ Taste2, për ndriqimin është kujdesur: Lulzim Luigji Bejta, Kameren: Dritëro Mehmetaj & Nart Zeqiraj, Postuar në kanalin e youtubes nga: Milot Hoxha.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android