10minuta lajme shqip blue1
Yllka Kuqi - Te kujtoj

13 Apr 2014
Muzik shqip Yllka Kuqi - Te kujtoj

Yllka Kuqi - Te kujtoj, Perpunuar nga: Florent Boshnjaku, Grimi është bërë nga: Lirika Mulliqi, Për flokët është përkujdesur: Kaci, kurse për veshjen: Valdrin Sahiti, Video Klipi është realizuar nga: Max Production, Postuar në kanalin e youtubes: YllkaKuqiONAIR.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android