10minuta lajme shqip blue1
Pro Band - 1Minut

13 Apr 2014
Muzik shqip Pro band - 1 minut

Pro Band - 1minut, Muzika është realizuar nga: Pro Band, Teksti është bërë nga: Granit Gashi, kurse Video Klipi është realizuar nga: VSM, Producent është Vizioni&Libonia, Postuar në kanalin e youtubes nga: VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android