10minuta lajme shqip blue1
Vesa Luma - Prishtina

27 Apr 2014
Muzik shqip Vesa Luma - PRISHTINA

Vesa Luma - PRISHTINA, Teksti është realizuar nga: Vesa Luma, kurse Video Klipi është realizuar nga: IMAGE FILLMS, LLC, Audion e ,ka bërë: Big Basta, Postuar në kanalin e youtubes: Vea Luma.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android