10minuta lajme shqip blue1
Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na

28 Apr 2014
Muzik shqip Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na

Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na, Muzika është realizuar nga: Zzap&Chriss, Teksti është bërë nga: BimBimma & Mc Kresha, Producent është bërë nga: On Records, për grimin është përkujdesur: Teuta Bajgora, Video Klipi është bërë nga IMAGE FILMS, LLC, Postuar në kanalin e youtubes: ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android