10minuta lajme shqip blue1
Duja & STR8 FiYA feat. Sajk n'Fatal - NJO MI NJO

02 May 2014
Muzik shqip Duja & STR8 FiYA feat. Sajk n'Fatal - NJO MI NJO

Duja & STR8 FiYA feat. Sajk n'Fatal - NJO MI NJO, Muzika është realizuar nga: STR8 FiYa, Teksti është bërë nga: Duja & Sajk n Fatal, Producent ishte: RealSpound STUDIO, Postuar në kanalin e youtubes nga: Duja & STR8 FiYA.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android