10minuta lajme shqip blue1
Qendrim Pllana ft Geti - Deri sa t'jetoj

06 May 2014
Muzik shqip Qendrim Pllana ft Geti - Deri sa t'jetoj

Qendrim Pllana ft Geti - Deri sa t'jetoj, muzika është realizuar nga: Lyric Master ( Lavdim Brajshori ), teksti është shkruar nga: Shkëlqim Hoti dhe Lyric Master, kurse producend ishte: Lyric Master, postoi në kanalin e youtubes: OnAirMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android