10minuta lajme shqip blue1
Radoo ft Premtimi - Alma

06 May 2014
Muzik Shqip Radoo ft Premtimi - Alma

Radoo ft Premtimi - Alma (Live Session), Teksti dhe Muzika realizuar nga Studio Muzikore ne Zvicer Mbreti Records, Video realizuar nga Video&Photo Produksioni Manimsa, Kenga eshte publikuar ne Kanalin zyrtare te Studios Mbreti Records.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android