10minuta lajme shqip blue1
ANDOS - Veri dhe Jug

10 May 2014
Muzik shqip Andos - Veri dhe Jug

ANDOS - Veri dhe Jug, Për realizimin e muzikës dhe tekstit nuk ka informacione, po ashtu edhe për sponsor nuk ka informacione, postuar në kanalin e youtubes: ANDOSMUSICOFFICIAL.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android