10minuta lajme shqip blue1
Lule Mustafa - Mire se erdhe vuajtje

17 May 2014
Muzik shqip - Lule Mustafa - Mire se erdhe vuajtje

Lule Mustafa - Mire se erdhe vuajtje, Muzika dhe teksti është realizuar nga: Kreshnik Avdiu, Orkestrimi është bërë nga: Ardian Kastrati, kurse Video Klipi është realizuar nga: artfabe, Postuar në kanalin e youtubes nga: ProduksioniARBONI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android