10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel

18 May 2014
Muzik shqip - Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel

Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi & Dalool - Feel, Teksti është realizuar nga: Ajet B & Ardiani, Video Klipi është realizuar nga: Enertmedia, për grimin dhe flokët është përkujdesur: Sellma edhe Kaci, Postuar në kanalin e youtubes: Genat Ismajli.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android