10minuta lajme shqip blue1
Era Istrefi - E dehun

18 May 2014
Muzik shqip - Era Istrefi ft. Mixey - E dehun

Era Istrefi ft. Mixey - E dehun, Teksti është realizuar nga: Era Istrefi & Gjio, Melodia është bërë nga: Era Istrefi, kurse Video Klipi është realizuar nga: Entermedia, kurse postuar në kanaline youtubes nga: Era Istrefi.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android