10minuta lajme shqip blue1
Eliza Hoxha - Heshtja e kanges

21 May 2014
Muzik shqip Eliza Hoxha - Heshtja e kanges

Eliza Hoxha - Heshtja e kanges, Muzika dhe teksti janë realizuar nga: Elixa Hoxha, Orkestrimi është bërë nga: Adi Hila, Postuar në kanalin e youtubes nga: Eliza Hoxha.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android