10minuta lajme shqip blue1
Mc Kresha - Luv Luv

22 May 2014
Muzik shqip - Mc Kresha - Luv Luv

Mc Kresha - Luv Luv, Muzika është realizua nga: PressPlay, Teksti është bërë nga: Mc Kresha, kurse Video Klipi është realizuar nga: Mikis Fontangier - FameFabrik, Manheim DE, Postuar në kanalin e youtubes nga: PINT.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android