10minuta lajme shqip blue1
Albion Rexhaj - Gjysherve

23 May 2014
Muzik shqip Albion Rexhaj - Gjysherve

Albion Rexhaj - Gjysherve, Muzika është realizuar nga: Hekuran Krasniqi, Orkestrimi është bërë nga: Hekuran Krasniqi, Ndërsa teksti është realizuar nga: Arber Geci, kurse Video Klipi është realizuar nga: Heki, Postuarn në kanalin e youtubes: Hekuran Krasniqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android