10minuta lajme shqip blue1
Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu

24 May 2014
Muzik shqip - Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu

Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu, Teksti është realizuar nga: Gjira & Lena, Beati është bërë nga: Press Play, Grimi është bërë: Sellma & Flora Shahini, ndërsa stajlingu nga: Flutra Dedinja & Diana Qerimi, Postuar në kanalin e youtubes nga: Gjiraofficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android