10minuta lajme shqip blue1
Nora Istrefi - Baby jem

26 May 2014
Muzik shqip Nora Istrefi - Baby jem

Nora Istrefi - Baby jem, Muzika është realizuar nga: BIG BANG & STASH, Teksti është bërë nga: GJIKO & Arianit Palaj, kurse Video Klipi është bërë nga: IMAGINE FILMS, LLC, postuar në kanalin e youtubes nga: NoraIstrefiONAIR.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android