10minuta lajme shqip blue1
Malesori - Zambaku i bardhe

30 May 2014
Muzik shqip Malesori - Zambaku i bardhe

Malersori - Zambaku i bardhe, Muzika dhe teksti janë realizuar nga: Ilir Berani, Orkestrimi është bërë nga: Ardian Kastrati, kurse Video Klipi është realizuar nga: MusicAl, ndërsa postuar në kanalin e youtubes nga: Malesori.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android