10minuta lajme shqip blue1
Gimzi Ft. Dalina - Me Mungon

02 Jun 2014
Muzik shqip Gimzi Ft. Dalina - Me Mungon

Gimzi Ft. Dalina - Me Mungon, Për realizimin e tekstit dhe muzikës nuk ka informacion, ndërsa Mix dhe Masterin është bërë nga: Ideal Aliu, në instrumental ishte: BlackyBeatz, Postuar në kanalin e youtubes nga: Ideal Aliu.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android