10minuta lajme shqip blue1
Gena - Nuk kam faj

05 Jun 2014
Muzik shqip Gena - Nuk kam faj

Gena - Nuk kam faj, Muzika është realizuar nga: Valter Beqo, Teksti është bërë nga: Gena, Sponsor ishte: Hotel Emerald, COCO Club dhe Mol caffe, Ndërsa postuar në kanalin e youtubes nga: Gena Channel.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android