10minuta lajme shqip blue1
Mr.K - Gjoni Black

07 Jun 2014
Muzik shqip Mr.K - Gjoni Black

Mr.K - Gjoni Black, Teksti është realizuar nga: Mr.K, Për muzikën nuk kemi informacion, ndërsa Video Klipi është realizuar nga: Flota Rictures, Postoi në kanalin e youtubes: Gjoni Black.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android