10minuta lajme shqip blue1
Ledri Vula - Elvana

08 Jun 2014
Muzik shqip Ledri Vula - Elvana

Ledri Vula - Elvana, Muzika është realizuar nga: Big Bang & Stasht, Video Klipi është realizuar: IMAGE FILMS, LLC, Postoi në kanalin e youtubes: Ledri Vula.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android