10minuta lajme shqip blue1
Flori - Ta boja me drita

14 Jun 2014
Muzik shqip Flori - Ta boja me drita

Flori - Ta boja me drita, Muzika është realizuar nga: Threedots, Video Klipi është bërë nga: Alexander, Postuar në kanalin e youtubes nga: FloriMumajesiOfficial.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android