10minuta lajme shqip blue1
Vedat Ademi - Ke Harruar

24 Jun 2014
Muzik shqip - Vedat Ademi - Ke Harruar

Vedat Ademi - Ke Harruar, Muzika është realizuar nga: Marsel Gunga, Teksti është shkruar nga: Endrit Mumajesi, kurse Video Klipi është bërë nga: Pro.. Video, ndërsa postoi në kanalin e YouTubes: Vedat Ademi.

Rate this item
(7 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android