10minuta lajme shqip blue1
Edi & Rifadija - Me mungon

29 Jun 2014
Muzik shqip Edi & Rifadija - Me mungon

Edi & Rifadija - Me mungon, Muzika është realizuar nga: Rahman Kujeziu, Teksti është shkruar nga: Edi Krasniqi, Stjallingu është bërë nga: ALBIONA, kurse producent ishte: Edi Production, ndërsa posoit në kanalin e youtubes: EdiRifadijaOfficial.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android