10minuta lajme shqip blue1
Ermal Mamaqi ft. Dr.Flori - Mos pi mall,bej palester

03 Jul 2014
Muzik shqip - Ermal Mamaqi ft. Dr.Flori - Mos pi mall,bej palester

Ermal Mamaqi ft. Dr.Flori - Mos pi mall,bej palester, Muzika dhe teksti janë shkruar nga: Dr. Flori, Orkestrimi është bërë nga: Briz Musaraja, ndërsa video klipi është realizuar nga: Pro Video, kurse postoi në kanalin e youtubes: Ermal Mamaqi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android