10minuta lajme shqip blue1
Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na

03 Jul 2014
Muzik shqip - Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na

Ronela Hajati & Agon Amiga - Veç Na, Muzika është realizuar nga: Zzap dhe Chriss, Teksti është shkruar nga: Getoar Selimi, kurse Video klipi është realizuar nga: Entermedia, ndërsa postoi në kanalin e Youtubes: BABASTARSchannel.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android