10minuta lajme shqip blue1
Zanfina Ismaili - Every night

23 Jul 2014
Muzik shqip Zanfina Ismaili - Every night

Zanfina Ismaili - Every night, Për realizimin e muzikës nuk kemi informacione,tekstin e shkroi: Timi Novoberda ndërsa Video klipi është realizuar nga: MProduction, producent ishte: zzap & chriss, Postoi në kanalin e youtubes: Mproduction

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android