10minuta lajme shqip blue1
Morena Taraku - Off

25 Jul 2014
Muzik shqip Morena Taraku - Off

Morena Taraku - Off, Për realimin e muzikë është përkujdesur: Florent Boshnjaku, Video klipin e bëri: IMAGES FILMS, Postoi në kanalin e youtubes: Morena Taraku.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android