10minuta lajme shqip blue1
Xhensila ft Endrit Prifti - Vesap

01 Aug 2014
Muzik shqip Xhensila ft Endrit Prifti - Vesap

Xhensila ft Endrit Prifti - Vesap, Muzika është realizuar nga: Elgit Doda, Teksti është shkruar nga: Endrit Mumajesi, Video Klipi është realzuar nga: Pro Video, ndërsa postoi në kanalin e youtubes: XhensilaOfficial.

Rate this item
(12 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android