10minuta lajme shqip blue1
Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka

06 Aug 2014
Muzik shqip Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka, për realizimin e tekstit dhe te muzikes nuk kemi informacione, për video klipin u përkujdes: MAX Produtionc, ndërsa psotoi në kanalin e youtubes: AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(17 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android