10minuta lajme shqip blue1
Lyric Master ft Arber Zeka - Mos mthirr

12 Aug 2014
Muzik shqip Lyric Master ft Arber Zeka - Mos mthirr

Lyric Master ft Arber Zeka - Mos mthirr, Muzika është realizuar nga: Lyric Master & Arber Zeka, Teksti është shkruar nga: Lyric Master, ndërsa Video Klipi është realizuar nga: RIZA PRODUCTION, posoti në kanalin e youtubes: Lavdim Brajshori.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android