10minuta lajme shqip blue1
Neki Emra ft Leonora Jakupi - Çift ty dua të kem

20 Aug 2014
Muzik shqip Flori - Neki Emra ft Leonora Jakupi - Çift ty dua të kem

Neki Emra ft Leonora Jakupi - Çift ty dua të kem, Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga: Florent Boshnjaku, Vargjet i shkroi: Mithat Sadiku, Video Klipi është bërë nga: MaxProduction, Postoi në kanalin e youtubes: Neki Emra.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android