10minuta lajme shqip blue1
Arta Bajrami - Diamant

24 Aug 2014
Muzik shqip Arta Bajrami - Diamant

Arta Bajrami - Diamant, Teksti është shkruar nga: Lyrical Son, Video klipi është realizuar nga: MAX Production, Producent ishte: Don Arbas - Arbasound Studios, Postoi në kanalin e youtubes: Arta Bajrami.

Rate this item
(10 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android