10minuta lajme shqip blue1
Beatrix Ramosaj - Qysh Ki Qef

27 Aug 2014
Muzik shqip Beatrix Ramosaj - Qysh Ki Qef

Beatrix Ramosaj - Qysh Ki Qef, Teksti është shkruar nga: Asdren Gjikolli, Video Klipi është realizuar nga: Pro..Video, Melodia është bërë nga Seven Saraqi, Postoi në kanalin e youtubes: Beatrix Ramosaj.

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android