10minuta lajme shqip blue1
Chipsi ft. Valton - Tallava Trip

13 Sep 2014
Muzik shqip - Chipsi ft. Valton - Tallava Trip

Chipsi ft. Valton - Tallava Trip, Muzika është realizuar nga: Valtonmusic & Chipsi, Teksti është shkruar nga: Chipsi, Blero, kurse Video Klipi është realizuar nga: Imagune Films, LLC, ndërsa postoi në kanalin e youtubes: valtonmusic.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android