10minuta lajme shqip blue1
Gjyste Vulaj - Veç një herë me t'puth fort

13 Sep 2014
Muzik shqip - Gjyste Vulaj - Veç një herë me t'puth fort

Gjyste Vulaj - Veç një herë me t'puth fort , Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga: Sokol Vulaj, Teksti ëshë shkruar nga: Gjyste Vulaj, Sponsor ishte Mega Event, Postoi në kanalin e yotubes: TV Blue Sky Music.

Rate this item
(9 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android