10minuta lajme shqip blue1




Korab Jetishi - Xhane

27 Sep 2014
Muzik shqip - Korab Jetishi - Xhane

Korab Jetishi - Xhane, Muzika është realizuar nga: Marsel Gunga, Teksti është shkruar nga: Endrit Mumajesi, ndërsa Video Klipi u realizua nga: EMFcreative 2014, postoi në kanalin e youtubes: emfcreative.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android