10minuta lajme shqip blue1
Bardha Gega Jaku - Jeto castin

04 Oct 2014
Muzik shqip Bardha Gega Jaku - Jeto castin

Bardha Gega Jaku - Jeto castin, Muzika dhe Orkestrimi është bërë nga: Alban Fortuna, Teksti është shkruar: Armand Trebicka, Postoi në kanalin e youtubes: Arkiva Shqip.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android