10minuta lajme shqip blue1
Amantia feat. Hekuran Krasniqi - Shih Shih

12 Oct 2014
Muzik shqip Flori - Amantia feat. Hekuran Krasniqi - Shih Shih

Amantia feat. Hekuran Krasniqi - Shih Shih, Teksti është realizuar nga: Amantia & Hekuran Krasniqi, Producent ishte: Heki, Video Klipi është realizuar nga: Heki, Postoi në kanalin e youtubes: ZOGU Ent.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android