10minuta lajme shqip blue1
Seldi Qalliu - Digjet Ballkani

21 Oct 2014
Muzik shqip Seldi Qalliu - Digjet Ballkani

Seldi Qalliu - Digjet Ballkani, Muzika dhe arranzhmani janë realizuar nga: Alban Furtuna, Teksti është shkruar nga: Armand Trebicka, Video Klipi është realizuar nga: XL PROVIDEOLUX, Postoi në kanlain e youtubes: ArkivaShqip.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android