10minuta lajme shqip blue1
Fatmir Elezi & Suat Ajdini - N'ket vikend

22 Oct 2014
Muzik shqip Fatmir Elezi & Suat Ajdini - N'ket vikend

atmir Elezi & Suat Ajdini - N'ket vikend, Për realizimin e tekstit dhe muzikës nuk kemi informacione, ndërsa video klipi është bërë nga: MAF PRODUCTION, Postoi në kanalin e Youtubes: MAF Production Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android