10minuta lajme shqip blue1
Shqipe Krivenjeva - Hape zemren

31 Oct 2014
Muzik shqip Shqipe Krivenjeva - Hape zemren

Shqipe Krivenjeva - Hape zemren, Muzikën dhe orkestrimin e realizoi: Wirusi, Tekstin e shkroi: Vigan Sylejmani, ndërsa Video Klipin e realizoi: URBAN Graphics, Postoi në kanalin e youtubes: Produksioni XIMI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android