10minuta lajme shqip blue1
MC Kresha ft. Keepman & Lyrical Son - Beat Murderer

01 Nov 2014
Muzik shqip MC Kresha ft. Keepman & Lyrical Son - Beat Murderer

MC Kresha ft. Keepman & Lyrical Son - Beat Murderer, Për realizimin e muzikes dhe tekstit nuk kemi informacione, për realizimin e Video Klipit u përkujdes PINKMOON, ndërsa postoi në kanalin e youtubes: PINT.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android