10minuta lajme shqip blue1
Ciljeta - Nuk e di pse me do

03 Nov 2014
Muzik shqip Ciljeta - Nuk e di pse me do

Ciljeta - Nuk e di pse me do, Për realizimin e tekstit muzikes dhe aranzhimin nuk kemi informacion, Ndërsa postoi në kanalin e youtubes: Kenga Magjike.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android